Z DálniceSjezd směr Loket, Čechtice, Ledeč nad Sázavou (od Prahy exit 66, od Brna exit – jestli se nemýlím 68).Pokračujeme směrem na Ledeč nad Sázavou přes Brzotice a  Hněvkovice. Při vjezdu do Ledče míjíme po pravé ruce čerpací stanici ADAM s autoopravnou – jedeme z kopce. Sjedeme až dolů, po pravé ruce budeme mít  silniční zrcadlo. Před sebou uvidíme dům se zábradlím a  podloubím. U silničního zrcadla zahneme doprava do úzké ulice, která se po cca 50 m rozšiřuje. Pokračujeme po ní cca 300 m (je stoupající pravotočivá). Nad fotbalovým stadionem (cedule s míčem a nápisem stadion), který je nalevo, zahneme doleva do ulice Z.M.Kuděje. Od vjezdu do ulice Z.M.Kuděje pokračujeme po zpevněné komunikaci 3 km proti proudu řeky (máme ji stále po levé ruce). Cestou mineme: hospodu U čolka, plážový volejbal, výběh pro koně, starý lom, mysliveckou střelnici a tábor Řízení letového provozu. Od řízení letového provozu je náš areál „Sluneční zátoka“ vzdálen 1 km.

Od Humpolce

Při vjezdu do Ledče míjíme po pravé ruce čerpací stanici ADAM s autoopravnou – jedeme z kopce. Sjedeme až dolů, po pravé ruce budeme mít prodejnu galanterie, prodejnu autodílů a silniční zrcadlo. Před sebou uvidíme dům se zábradlím a  podloubím. U silničního zrcadla zahneme doprava do úzké ulice, která se po cca 50 m rozšiřuje. Pokračujeme po ní cca 300 m (je stoupající pravotočivá). Nad fotbalovým stadionem (cedule s míčem a nápisem stadion), který je nalevo, zahneme doleva do ulice Z.M.Kuděje. Od vjezdu do ulice Z.M.Kuděje pokračujeme po zpevněné komunikaci 3 km proti proudu řeky (máme ji stále po levé ruce). Cestou mineme: hospodu U čolka, plážový volejbal, výběh pro koně, starý lom, mysliveckou střelnici a tábor Řízení letového provozu. Od řízení letového provozu je náš areál „Sluneční zátoka“ vzdálen 1 km.

Od Havlíčkova Brodu

Jsme již v Ledči, hrad máme po pravé ruce na skále. Pokračujeme po hlavní silnici na „něco jako kulaťák“, kde odbočíme doleva a přejedeme most přes Sázavu. Tím se dostaneme na Husovo náměstí. Před sebou uvidíme budovu Městského úřadu, u kterého odbočíme doleva. Po pravé ruce máme prodejnu potravin „Sázavanka“ a budovu gymnázia. Před sebou vidíme silniční zrcadlo a vjezd do úzké uličky – to je ta správná. Jedeme tedy rovně – silnice se po cca 50 m rozšiřuje. Pokračujeme po ní cca 300 m (je stoupající pravotočivá). Nad fotbalovým stadionem (cedule s míčem a nápisem stadion), který je nalevo, zahneme doleva do ulice Z.M.Kuděje. Od vjezdu do ulice Z.M.Kuděje pokračujeme po zpevněné komunikaci 3 km proti proudu řeky (máme ji stále po levé ruce). Cestou mineme: hospodu U čolka, plážový volejbal, výběh pro koně, starý lom, mysliveckou střelnici a tábor Řízení letového provozu. Od řízení letového provozu je náš areál „Sluneční zátoka“ vzdálen 1 km.

Od Kutné Hory

v Ledči přejedeme železniční koleje a sjíždíme do vnitřního města. U budovy školy, která je po pravé ruce, je kulaté silniční zrcadlo – zde odbočíme doleva. Po cca 40 metrech odbočíme doprava na most přes řeku Sázavu. Tím se dostaneme na Husovo náměstí. Před sebou uvidíme budovu Městského úřadu, u kterého odbočíme doleva. Po pravé ruce máme prodejnu potravin „Sázavanka“ a budovu gymnázia. Před sebou vidíme silniční zrcadlo a vjezd do úzké uličky – to je ta správná. Jedeme tedy rovně – silnice se po cca 50 m rozšiřuje. Pokračujeme po ní cca 300 m (je stoupající pravotočivá). Nad fotbalovým stadionem (cedule s míčem a nápisem stadion), který je nalevo, zahneme doleva do ulice Z.M.Kuděje. Od vjezdu do ulice Z.M.Kuděje pokračujeme po zpevněné komunikaci 3 km proti proudu řeky (máme ji stále po levé ruce). Cestou mineme: hospodu U čolka, plážový volejbal, výběh pro koně, starý lom, mysliveckou střelnici a tábor Řízení letového provozu. Od řízení letového provozu je náš areál „Sluneční zátoka“ vzdálen 1 km.